-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-000887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234575
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-000832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234574
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-000865-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234569
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани ,вентилі ,клапани та подібні пристро...×-
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани ,вентилі ,клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-08-31-001269-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234568
ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА-САДОК) ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26395487ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки, конверти та інше, шредер- ID: UA-2026-08-31-001265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234566
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234564
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234563
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234560
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дерево захисний засіб та фарба- ID: UA-2026-08-31-001264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234559
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний н...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)
- ID: UA-2026-08-31-001256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234557
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання (закупівля) електричної енергії. Місце поставки: м. Нікополь, **********. ДК 02...×-
Постачання (закупівля) електричної енергії. Місце поставки: м. Нікополь, **********. ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
- ID: UA-2026-08-31-001257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234556
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ" НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38309555ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234555
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:39830000-9: Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-001253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234554
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-001170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234553
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення в готелі- ID: UA-2026-08-31-001252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234552
ГО "ЗООФК"ВАКО" ЄДРПОУ: 38207509ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -