• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Фурнітура різна

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 95debdae312d4e3f9e2bfde05922425b
Внутрішній номер закупівлі: 30234574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-000832-a   
Замовник: Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Подушка
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.05.2026
Місце постачання Україна, Одеська область, м. Одеса На карті
Прапор України на труну
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.05.2026
Місце постачання Україна, Одеська область, м. Одеса На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f2fb297d0bf44643af71caa57d9d21b4
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-28-000832-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 337
Сума договору: 984.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 820.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Подушка: 204.00000 UAH без ПДВ
Прапор України на труну: 780.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.08.2026 09:25
Статус:
Підписаний