-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу, пусконалагоджування систем відеоспостереження.- ID: UA-2026-08-31-001896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235203
Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412461ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стропи- ID: UA-2026-08-31-001898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235199
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів (м. Кропивницький,...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів (м. Кропивницький, Кіровоградська область)
- ID: UA-2026-08-31-001895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235198
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42578602ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-001892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235196
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь фр. 20х40- ID: UA-2026-08-31-001884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235195
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-001889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235193
ВКВЗВМЖКГБ ЄДРПОУ: 44145868ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердло- ID: UA-2026-08-31-001881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235192
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (послуга з поточного ремонту і...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (послуга з поточного ремонту із заміною дверних блоків у будівлі Конотопської початкової школи «Казка» Конотопської міської ради Сумської області за адресою: вул. Успенсько-Троїцька, 58, м. Конотоп Сумської області)
- ID: UA-2026-08-31-001885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235191
Управління освіти Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 02147902ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак поліурітановий матовий на водній основі 2к- ID: UA-2026-08-31-001878-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235190
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориспільський професійний коледж" ЄДРПОУ: 05536633ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А95- ID: UA-2026-08-31-001890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235189
Війтівецька сільська рада ЄДРПОУ: 04331633ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (сметана 15%; йогурт 0,400 плівка)- ID: UA-2026-08-31-001875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235187
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Кабелі та супутня продукція»- ID: UA-2026-08-31-001870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235186
Військова частина А2791 ЄДРПОУ: 08196534ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494- ID: UA-2026-08-31-001880-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235185
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі (Комплект контроля доступа з електромеханічним замком SEV...×-
44520000-1 Замки, ключі та петлі (Комплект контроля доступа з електромеханічним замком SEVEN KA-7814A)
- ID: UA-2026-08-31-001886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235184
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів закладів загальної середньої освіти- ID: UA-2026-08-31-001888-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235183
ЦУЦИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20566181ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -