-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001888-a
Завершена
431 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
0065655102024f479b54972dc12f78cc
Внутрішній номер закупівлі:
30235183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001888-a
Замовник:
ЦУЦИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566181
-
Адреса:
78413, Україна, Івано-Франківська область, Цуцилів, ВУЛ.БРАТІВ БОЙЧУКІВ, будинок 57 В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луканюк Христина Василівна 380973719262 lookhv1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
431 880.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харчування учнів закладів загальної середньої освіти віком від 6 до 10 років
Кількість
2928 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78413, Україна, Івано-Франківська область, Цуцилів, ВУЛ.БРАТІВ БОЙЧУКІВ, будинок 57 В
На карті
Харчування учнів закладів загальної середньої освіти віком від 10 до 15 років
Кількість
2928 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78413, Україна, Івано-Франківська область, Цуцилів, ВУЛ.БРАТІВ БОЙЧУКІВ, будинок 57 В
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Середюк Ірина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2826120889
-
Контактна особа:
Середюк Ірина Михайлівна 380660647196
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Лісна Тарновиця, Кобилянської О. 2
Ціна пропозиції
431 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3abba1b1ee7e42aaacf79d3789f5c661
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001888-a-a1
Постачальник:
ФОП Середюк Ірина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2826120889
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Лісна Тарновиця, Кобилянської О. 2
Номер договору:
62
Сума договору:
431 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний