-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (сіль технічна)- ID: UA-2026-09-04-013167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301830
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання кваліфікованих електронних довічних послуг- ID: UA-2026-09-04-013166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301829
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ АНДРЕЯ КРУПИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 01989036ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція- ID: UA-2026-09-04-013165-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301827
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація ЄДРПОУ: 37405111ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з грушею...×-
ДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні з сиром та зеленню заморожені, піца в асортименті заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5)
- ID: UA-2026-09-04-013160-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301826
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття (грейдерування, підсипання, коткув...×-
Надання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття (грейдерування, підсипання, коткування та вирівнювання вуличного покриття) по вулиці Центральна в с. Ставидла Кропивницького району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-013159-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301825
ДК 021:2015: 45233220-7 Влаштування дорожнього покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний (ДК 021:2015: 14810000-2 — Абразивні вироби)- ID: UA-2026-09-04-013161-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301824
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (Код згідно ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-04-013157-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301819
Відділ соціального захисту населення та надання адміністративних послуг Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44746382ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки віскозні- ID: UA-2026-09-04-013153-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301817
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
емалі- ID: UA-2026-09-04-013152-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301816
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Музичні інструменти (литаври, чимбасо) (код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти)- ID: UA-2026-09-04-013150-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301815
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄДРПОУ: 02224620ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус з резинкою, з'єднання, закінчення ліве, закінчення праве, кут внутрішній, кут...×-
Плінтус з резинкою, з'єднання, закінчення ліве, закінчення праве, кут внутрішній, кут зовнішній, плінтус під провід, заглушка права, заглушка ліва
- ID: UA-2026-09-04-013148-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301810
Відділ освіти Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44147212ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, другого товарного сорту; Яблука свіжі, середн...×-
Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, другого товарного сорту; Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133; Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, другого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту
- ID: UA-2026-09-04-013145-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301809
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:25)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БФП Epson EcoTank L6370 (C11CL43405)- ID: UA-2026-09-04-013139-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301808
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для ком...×-
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автомат отсікаючий 2п 40А)
- ID: UA-2026-09-04-013140-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301807
Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" ЄДРПОУ: 00497087ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло(масло селянське солодковершкове 72,5%ж.вагове)- ID: UA-2026-09-04-013137-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301806
Старопочаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 21156887ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -