• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні з сиром та зеленню заморожені, піца в асортименті заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

89 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
34
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fbdc0a8bf33b4dd598a762fc80138bfb
Внутрішній номер закупівлі: 30301826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013160-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 89 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:31 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:31 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:31 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴89 250.00 ДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні з сиром та зеленню заморожені, піца в асортименті заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5)