-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне...×-
Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)
- ID: UA-2026-08-31-005759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239047
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Суміш насіння газонних трав- ID: UA-2026-08-31-005745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239043
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Павербанк Hосо premium 22.5 W- ID: UA-2026-08-31-005747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239038
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради ЄДРПОУ: 20908003ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання- ID: UA-2026-08-31-005731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239035
Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги у сфері охорони здоров'я різні- ID: UA-2026-08-31-005738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239033
КУ Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 43958830ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні тактильні таблички- ID: UA-2026-08-31-005739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239032
Головне управління ДПС у Волинській області ЄДРПОУ: 44106679ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 - Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-005743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239030
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-005719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239029
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірю...×-
Послуги з вимірювання опору розтікання контуру заземлення, заземлюючих пристроїв та вимірювання опору ізоляції мереж освітлення та електрообладнання; 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-005737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239028
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 39708345ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 2 тактне- ID: UA-2026-08-31-005733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239025
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-08-31-005732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239024
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремон...×-
Поточний ремонт ноутбука Asus, поточний ремонт струменевого принтера Epson, поточний ремонт системного блоку
- ID: UA-2026-08-31-005726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239023
Летичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04404548ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муйфти та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239021
Комунальне підприємство "Миронівкаводоканал" ЄДРПОУ: 03346644ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
видатки із благоустрою населених пунктів (рулетка)- ID: UA-2026-08-31-005734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239019
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37085410ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брошура, афіша- ID: UA-2026-08-31-005722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239016
ДК 021:2015: 22150000-6 БрошуриАктивна -