• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Суміш насіння газонних трав

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)

30 087.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
19
год
10
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 694d180178464701add2692a4f0952ff
Внутрішній номер закупівлі: 30239043
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005745-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Мельник Анатолій Анатолійович 380384263867 melnyk.anatolii@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 087.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:48 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:48 - 10.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:48 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 087.50 Суміш насіння газонних трав