• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)

Завершена

7 164 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 979a52820d9f45669c352c6c2028d270
Внутрішній номер закупівлі: 30239047
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005759-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 29.06.2026 р., на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення № UA-2026-06-29-008648-a про початок проведення процедури відкритих торгів за предметом закупівлі «Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 липня 2026 р. 14:00. В зв’язку з тим, що не було подано жодної тендерної пропозиції для участі у вказаних відкритих торгах у вищезазначений строк, електронною системою було автоматично відмінено процедуру відкритих торгів. Враховуючи вищевикладене та керуючись підпунктом 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;» наявна підстава для здійснення закупівлі «Програмне забезпечення для резервного копіювання» за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 48710000-8 «Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на суму 7 164 000,00 грн з ПДВ, виконавець ТОВ «МЕТЕОР АЙТІ».
Очікувана вартість: 7 164 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Примірник програмної продукції для організації зберігання резервних копій Dell PowerProtect DDVE 40TB
Код ДК 021:2015: 48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2029
Місце постачання Україна, Київська область, Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТЕОР АЙТІ" (ТОВ "МЕТЕОР АЙТІ")
Ціна пропозиції 7 164 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 341b677f83824c21af685fef0e451e8a
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005759-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТЕОР АЙТІ" (ТОВ "МЕТЕОР АЙТІ")
Номер договору: 2608000060
Сума договору: 7 164 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 970 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.08.2026 00:00 - 31.12.2029 00:00
Дата підписання: 21.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 2608000060 від 21.08.2026.pdf