-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі; Салат зелений свіжий; Огірки свіжі; Виноград свіжий столовий; Дин...×-
Помідори (томати) свіжі; Салат зелений свіжий; Огірки свіжі; Виноград свіжий столовий; Диня свіжа; Персики і нектарини; Яблука свіжі; Морква свіжа; Буряк столовий; Цибуля ріпчаста свіжа; Кріп свіжий; Петрушка молода свіжа; Капуста білоголова свіжа; Перець солодкий свіжий
- ID: UA-2026-09-03-015167-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288500
Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма ку...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для 1-4 класу закладів загальної середньої освіти. Автори програми: Чепурний Г. А., Стародубцева К. В. в обсязі 0,90 обліково- видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-015166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288498
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них, які належать замовнику...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них, які належать замовнику та знаходяться за адресами: Харківська область, Ізюмський район, с. Куньє, вул. Миру, 4А; с. Чистоводівка, площа Центральна, буд.2; с. Чистоводівка, вул. Миру; с.Бугаївка, площа Центральна, буд.12; с. Липчанівка, вул. Миру, буд.1
- ID: UA-2026-09-03-015165-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288496
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари (драбина)- ID: UA-2026-09-03-015162-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288494
РОЗТОЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЛОПУШНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591245ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка- ID: UA-2026-09-03-015160-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288493
Головне Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40359593ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників- ID: UA-2026-09-03-015161-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288492
Ліцей №37 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887129ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнила для картриджа- ID: UA-2026-09-03-015157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288491
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батон нарізний 0,600гр- ID: UA-2026-09-03-015159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288490
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15811100-7 ХлібЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маска повнолицева, Костюм захисний Л1- ID: UA-2026-09-03-015155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288489
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Пр...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Природознавство. 1-2 клас» (редактор Інна Європіна)в обсязі 1,50 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-03-015156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288488
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай «Батик» ВОР 250 г- ID: UA-2026-09-03-015153-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288487
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-09-03-015158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288486
Комунальний заклад комбінованого типу "Вишгородський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" Вишгородської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 19406087ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rac...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)
- ID: UA-2026-09-03-015154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288485
Апарат Ради національної безпеки і оборони України ЄДРПОУ: 21656169ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-015152-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288484
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджу- ID: UA-2026-09-03-015151-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288483
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04384687ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -