• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для 1-4 класу закладів загальної середньої освіти. Автори програми: Чепурний Г. А., Стародубцева К. В. в обсязі 0,90 обліково- видавничих аркушів.

Активна

319.24 UAH без ПДВ
Номер: 00ba0273783a427d9a6484c8408cd793
Внутрішній номер закупівлі: 30288498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015166-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 319.24 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ослуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для 1-4 класу закладів загальної середньої освіти. Автори програми: Чепурний Г. А., Стародубцева К. В. в обсязі 0,90 обліково- видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Романишин Руслана Ярославівна
Ціна пропозиції 319.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: eff3ad16ae4443e399a2b2c9243ed776
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015166-a-a1
Постачальник: Романишин Руслана Ярославівна
Номер договору: 1811-72д-26
Сума договору: 319.24 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1811-72д-26.pdf