-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А95 (Євро)- ID: UA-2026-09-01-000662-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247581
КП Спецкомунтранс ЄДРПОУ: 30131862ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" юридичній особі, яка не є платником ПДВ з правом використання на рік (Модуль "Звітність")
- ID: UA-2026-09-01-000655-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247580
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції- ID: UA-2026-09-01-000654-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247579
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45574396ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак акриловий 2+1 Klarlack HS AUTO-FIT 1,0+0,5л- ID: UA-2026-09-01-000650-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247578
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з надання копій з матеріалів інвентаризаційної справи на багатоквартирний будинок...×-
Послуга з надання копій з матеріалів інвентаризаційної справи на багатоквартирний будинок за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 5/3
- ID: UA-2026-09-01-000656-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247577
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ЄДРПОУ: 35303304ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стяжка- ID: UA-2026-09-01-000659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247576
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох колотий- ID: UA-2026-09-01-000651-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247574
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 "ВЕСЕЛКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26093223ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент Кам’янець-Подільський, М-500, 25 кг, 25- ID: UA-2026-09-01-000648-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247573
ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ "ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ" ЄДРПОУ: 02543437ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4- ID: UA-2026-09-01-000623-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247570
Військова частина А1962 ЄДРПОУ: 24973411ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (послуги з встановленн...×-
ДК 021:2015 : 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (послуги з встановлення кондиціонера)
- ID: UA-2026-09-01-000647-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247569
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» ЄДРПОУ: 02544365ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легк...×-
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (ступиця передня Славута, підшипник передньої ступиці Славута) для автомобіля Управління ОМС виконкому Лебединської МР
- ID: UA-2026-09-01-000642-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247567
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки продуктів харчування- ID: UA-2026-09-01-000643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247566
Славутська гімназія " Успіх " Славутської міської ради ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення проток...×-
Продукція призначена для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення протокольних заходів (квіткова продукція), код ДК 021:2015 - 03120000-8 - "Продукція рослинництва, у тому числі тепличного"
- ID: UA-2026-09-01-000641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247565
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36877659ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівель...×-
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
- ID: UA-2026-09-01-000639-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247564
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного ЄДРПОУ: 22568497ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:11)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація повірки та технічного обслуговування лічильника газу- ID: UA-2026-09-01-000636-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247563
Державна установа "Волинська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби" ЄДРПОУ: 38400580ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -