-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000654-a
Завершена
130 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
215f4157b5fd4746a8d3ac908b133570
Внутрішній номер закупівлі:
30247579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000654-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Закупівля: UA-2026-08-10-006979-a
Очікувана вартість:
130 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з монтажу та підключення сонячних фотомодулів на наземній конструкції
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Комп’ютери та комунікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38514333
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, вул. Віктора Забіли, буд. 5
Ціна пропозиції
130 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 09:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb4c120a8b6f4d969889134c14ace722
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000654-a-a1
Постачальник:
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Комп’ютери та комунікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38514333
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, вул. Віктора Забіли, буд. 5
Номер договору:
№209-26
Сума договору:
130 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
108 833.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний