• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:11)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:11)

206 848.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
54
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b0946220cdc9431b961d9fa988e428f9
Внутрішній номер закупівлі: 30247564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000639-a   
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
Контактна особа: Віталій Петрук +380967725213 dsvp.tcso@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 206 848.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 09:23 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 09:23 - 17.09.2026 09:11
Період оскарження: 01.09.2026 09:23 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴206 848.00 Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»