-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пігмент коричневий- ID: UA-2026-09-01-008077-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254896
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Театральна декорація - сходи- ID: UA-2026-09-01-008071-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254894
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 44230000-1 Теслярські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яблука- ID: UA-2026-09-01-008081-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254893
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом ДК 021:2015 - 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-01-008060-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254892
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45383449ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-008084-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254891
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка ПФ 020, фарба по металу- ID: UA-2026-09-01-008080-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254890
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція - букети для заходів з увічнення пам'яті загиблих (померлих) Захис...×-
Квіткова продукція - букети для заходів з увічнення пам'яті загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України
- ID: UA-2026-09-01-008061-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254889
Управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03194772ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мед натуральний, бджолиний- ID: UA-2026-09-01-008067-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254888
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо(Євро 5), налив)- ID: UA-2026-09-01-008042-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254887
Комунальне підприємство "Верхівцевське житлово - комунальне господарство Верхівцевської міської ради" ЄДРПОУ: 30895871ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 2- ID: UA-2026-09-01-008085-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254885
КП Рівненський ліцей №2 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 21090415ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для архіву- ID: UA-2026-09-01-008039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254883
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-008058-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254882
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна непромислового використання, 1 групи, неколота- ID: UA-2026-09-01-008063-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254881
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із перезарядки та ремонту вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-008053-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254879
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ''ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ'' ЄДРПОУ: 44066008ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріальні цінності (Бензопила)- ID: UA-2026-09-01-008032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254877
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -