-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №62 до будинку №64 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246659
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-013483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246658
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 505300...×-
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
- ID: UA-2026-08-31-013479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246657
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір обробних дошок, бак для сміття 70л- ID: UA-2026-08-31-013481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246655
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)- ID: UA-2026-08-31-013480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246654
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних дослідженьАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-08-31-013454-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246653
Військова частина А1236 ЄДРПОУ: 26606906ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гіпсокартон- ID: UA-2026-08-31-013387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246649
Військова частина А1236 ЄДРПОУ: 26606906ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:15)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків- ID: UA-2026-08-31-013475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246647
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)- ID: UA-2026-08-31-013473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246646
Міністерство цифрової трансформації України ЄДРПОУ: 43220851ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №60 до виїзду на колишні гаражі КЕЧ м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246645
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розпломбуванню/опломбуванню приладу обліку, встановленому на об'єкті за ад...×-
Послуги по розпломбуванню/опломбуванню приладу обліку, встановленому на об'єкті за адресою; 49064, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Івана Мазепи, 2А
- ID: UA-2026-08-31-013472-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246644
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярські роботи- ID: UA-2026-08-31-013471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246643
Чернівецька гімназія № 11 Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21431035ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-013468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246641
Маловільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04358619ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг):Перегінський ліцей №2 Перегінської селищної ради.
- ID: UA-2026-08-31-013469-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246640
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг; Крупа гречана ядриця, ґатунок п...×-
Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг; Крупа пшенична полтавська, з м'яких сортів пшениці, 0,7-1кг; Крупа ячна №1; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Крупа ячмінна перлова №2, ДСТУ 7700; Пластівці вівсяні Геркулес; Крупа кукурудзяна, шліфована, №5
- ID: UA-2026-08-31-013467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246639
Бугринський ліцей Бугринської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 26009978ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-