-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи світлодіодні- ID: UA-2026-08-31-011693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244968
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)- ID: UA-2026-08-31-011673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244966
КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ МИРОНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЗОРЯНИЙ" ЄДРПОУ: 41857346ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж BASF Konica Minolta Bizhub C224/284/364, TN-321K (KT-TN321K)- ID: UA-2026-08-31-011688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244964
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 «Зернові культури та картопля»- ID: UA-2026-08-31-011687-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244963
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1...×-
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1 Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-011672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244962
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43932524ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-08-31-011678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244960
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встанов...×-
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встановлення вимірювального обладнання) для забезпечення проведення веломарафону «Gran Fondo»
- ID: UA-2026-08-31-011686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244959
ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кремменчук- ID: UA-2026-08-31-011682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244956
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопі...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/)
- ID: UA-2026-08-31-011684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244954
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі за...×-
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-011683-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244953
Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 22067430ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК:021:2015- 31440000-2 Акумуляторні батареї (АКБ VEGA 140АН 95ОА 12V для Пониквянсько...×-
ДК:021:2015- 31440000-2 Акумуляторні батареї (АКБ VEGA 140АН 95ОА 12V для Пониквянської гімназії Бродівської міської ради)
- ID: UA-2026-08-31-011681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244952
Відділ освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 44143490ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення до умивальника- ID: UA-2026-08-31-011685-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244951
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244950
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38310000-1 - Високоточні терези- ID: UA-2026-08-31-011680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене, Свинина тазостегнова, без кістки, заморожена; (Код ДК 021:2015 ко...×-
Філе куряче, заморожене, Свинина тазостегнова, без кістки, заморожена; (Код ДК 021:2015 код 15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2026-08-31-011668-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244947
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ДОМАНІВСЬКИЙ ОСВІТНЬО - КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР" ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40007483ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-