-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012165-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300834
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти (день/крихівці)- ID: UA-2026-09-04-012163-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300832
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-04-012155-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300831
ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТАНКОВИХ ВІЙСЬК НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 07905262ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда обладнання для забезпечення стрім трансляції в межах реалізації гранту з УКФ "...×-
Оренда обладнання для забезпечення стрім трансляції в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
- ID: UA-2026-09-04-012153-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300827
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка" ЄДРПОУ: 02219731ДК 021:2015: 44211000-2 Збірні спорудиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор автомобільний- ID: UA-2026-09-04-012161-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300826
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 21754134ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабель КПВ-ВП (350), КПП-ВП (100), 4*2*0,51 (U/UTP-cat.5E)- ID: UA-2026-09-04-012150-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300824
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-09-04-012157-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300823
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-012110-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300821
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби...×-
ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий)
- ID: UA-2026-09-04-012133-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300814
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-04-012144-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300813
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного сл...×-
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи»
- ID: UA-2026-09-04-012137-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300812
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної систе...×-
ГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
- ID: UA-2026-09-04-012130-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300810
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40081258ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент 25 кг- ID: UA-2026-09-04-012136-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300809
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (послуги...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (послуги експерта в галузі місцевої історії та культури в межах реалізації Проєкту «Тематичний маршрут замками 2» (CULT.ROUTE) в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (HUSKROUA/23/RI/2.2/054))
- ID: UA-2026-09-04-012135-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300806
ДЕПАРТАМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОЄКТІВ, МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942459ДК 021:2015: 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012134-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300805
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -