• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цемент 25 кг

Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)

90 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
05
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9e8a1b98f161480aa6b40ec61a857ad6
Внутрішній номер закупівлі: 30300809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012136-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:06 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:06 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:06 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 000.00 Цемент 25 кг