-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зошити- ID: UA-2026-08-31-008467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241729
Військова частина А2372 ЄДРПОУ: 07850345ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Aqua pro injectioni/Вода для ін'єкцій за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Aqua pro injectioni/Вода для ін'єкцій за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-008420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241724
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-008438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241723
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43029321ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпус замка під металеві двері, Серцевина Імперіал 700 мм.- ID: UA-2026-08-31-008442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241722
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки (ДК021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-008455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241720
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-008449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241719
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40391916ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер живлення DC 5V- ID: UA-2026-08-31-008432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241717
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241713
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршрут...×-
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка
- ID: UA-2026-08-31-008430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241712
ДК 021:2015: 60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові вироби- ID: UA-2026-08-31-008433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241710
ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій EPSON L3270- ID: UA-2026-08-31-008429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241709
Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські бескиди ЄДРПОУ: 35988441ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувачі- ID: UA-2026-08-31-008435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241708
ДК 021:2015: 42996400-8 ЗмішувачіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - А...×-
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))
- ID: UA-2026-08-31-008426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241707
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-008428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241706
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пристрої відображення інформації- ID: UA-2026-08-31-008436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241705
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -