-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009615-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242884
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комп’ютерного обладнання (регенерація картриджа)- ID: UA-2026-08-31-009618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242883
Фінансове управління Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41406081ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водовідведення ( ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення...×-
послуги з централізованого водовідведення ( ДК 021:2015:90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод»)
- ID: UA-2026-08-31-009603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242880
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-009604-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242878
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальмівна рідина- ID: UA-2026-08-31-009607-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242876
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скриня морозильна- ID: UA-2026-08-31-009601-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242875
Славутська гімназія " Успіх " Славутської міської ради ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520...×-
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-009598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242873
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43983888ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2026-08-31-009599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242871
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40202143ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити перекриття- ID: UA-2026-08-31-009595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242870
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-009545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242869
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електролітний реагент (Стандарт А, Стандарт В)- ID: UA-2026-08-31-009590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242864
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34004453ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконни...×-
Код ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Поточний ремонт з заміни віконних блоків на металопластикові з наклеюванням захисної (броньованої) плівки на вікна та двері в 3-х поверховій будівлі ЗВЕМ АТ "Запоріжжяобленерго", пошкоджених під час надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненого збройною агресією рф)
- ID: UA-2026-08-31-009594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242863
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло WD40- ID: UA-2026-08-31-009575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242862
КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38661783ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-009576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242860
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-98390000-3 Інші послуги (Продаж концертних квитків Абіх М.Л.)- ID: UA-2026-08-31-009580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242858
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ЄДРПОУ: 02225239ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -