-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів(Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009598-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
3 737 175.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
50
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f13ebc04f41340aea3f6c0566b297f20
Внутрішній номер закупівлі:
30242873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009598-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983888
-
Адреса:
82060, Україна, Львівська область, Хирів, 82060, Україна, Самбірський р-н, Львівська обл., місто Хирів, вулиця Стуса, будинок, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдучок Марія Володимирівна 380973660270 buhosvita@hyrivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 737 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:02 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:32
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 631 825.00 Лот1. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО I-III ст.—ЗДО с. Скелівка Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти с. Скелівка Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області; Мурованська гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської Області Чаплівська гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області; Гуманецька гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області . (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- Лот №2 ₴1 170 325.00 Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів Великосушицька гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області; Терлівська гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області ; Городовицька гімназія Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області . (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- Лот №3 ₴935 025.00 Лот 3. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО I-III ст.—ЗДО с. Стар’ява Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти с. Стар’ява Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)