-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-012110-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300821
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби...×-
ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб білий)
- ID: UA-2026-09-04-012133-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300814
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного сл...×-
«Продукти харчування (свіжі овочі та фрукти)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи»
- ID: UA-2026-09-04-012137-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300812
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної систе...×-
ГІОЦ-26Т_121_ВО Впровадження системи автоматизації процесу та побудову інформаційної системи управління проєктами, програмами, портфелями в АТ «Укрзалізниця»
- ID: UA-2026-09-04-012130-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300810
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40081258ДК 021:2015: 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент 25 кг- ID: UA-2026-09-04-012136-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300809
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (послуги...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (послуги експерта в галузі місцевої історії та культури в межах реалізації Проєкту «Тематичний маршрут замками 2» (CULT.ROUTE) в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (HUSKROUA/23/RI/2.2/054))
- ID: UA-2026-09-04-012135-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300806
ДЕПАРТАМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОЄКТІВ, МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942459ДК 021:2015: 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012134-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300805
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід СІП-4 4х10-0,6/1 кВ, 44320000-9 Кабелі та супутня продукція за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-04-012119-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300804
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари- ID: UA-2026-09-04-012138-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300802
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик для радіатора ДК 021:2015:39810000-3 Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-09-04-012143-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300800
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-012145-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300799
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з розробки проєкту "Поточний ремонт мережі (системи) вентиляції та кондиціюва...×-
Послуга з розробки проєкту "Поточний ремонт мережі (системи) вентиляції та кондиціювання нежитлових приміщень за адресою м.Київ, вул. Володимирська,26"
- ID: UA-2026-09-04-012131-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300798
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії(розро...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії(розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами річки Болотня в адміністративних межах Великомостівської міської територіальної громади, Шептицького району, Львівської області орієнтованою довжиною 11 км)
- ID: UA-2026-09-04-012132-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300797
ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04056316ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікроскопи- ID: UA-2026-09-04-012129-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300795
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 38510000-3 МікроскопиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-04-012123-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300793
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -