-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання громадського харчування 235/2026- ID: UA-2026-09-03-007984-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286090
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пересилання внутрішньої письмової кориспонденції, відправлень «Укрпошта Документ...×-
Послуги з пересилання внутрішньої письмової кориспонденції, відправлень «Укрпошта Документи»
- ID: UA-2026-09-03-012709-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286087
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 21312821ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (розробити та виготовити проек...×-
ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (розробити та виготовити проектно-кошторисну документацію з улаштування системи пожежної сигналізації, - для об’єкту Замовника: Будівля основного корпусу та укриття Дерценської загальноосвітньої школи I-III ступенів Мукачівської міської ради Закарпатської області за адресою: Мукачівський р-н, с. Дерцен, вул. Ракоці, 103)
- ID: UA-2026-09-03-012723-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286085
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20%- ID: UA-2026-09-03-012724-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286084
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20611119ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
антіфриз,омивач скла- ID: UA-2026-09-03-012716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286083
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електроди- ID: UA-2026-09-03-012710-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286078
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 44315200-3 Зварювальні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-012708-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286077
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-012722-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286075
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-03-012711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286074
Вище професійне училище № 29 смт. Володимирець ЄДРПОУ: 05537503ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-03-012697-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286072
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертизи проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Ка...×-
Послуги з проведення експертизи проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщення та санітарної кімнати Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Відділ обслуговування громадян № 13 (сервісний центр) за адресою: вул. Галицька, 21 м. Тисмениця"
- ID: UA-2026-09-03-012699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286070
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-03-012696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286069
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 18 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431046ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-03-012695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286068
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний центр» ЄДРПОУ: 05480996ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтир...×-
Ремонт будівель +++ 1 АТ «Укрнафта» (мурування віконних прорізів), Сумська обл., Охтирський район
- ID: UA-2026-09-03-012687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286064
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класний журнал для 1-4 класів,Журнал класний для 5-11 класів , Класний журнал з єдиним спт...×-
Класний журнал для 1-4 класів,Журнал класний для 5-11 класів , Класний журнал з єдиним сптском V-XI класи, Журнал планування та обліку роботи гуртка-(ДК 021:2015:22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали)
- ID: UA-2026-09-03-012690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286063
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -