-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-010971-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257821
Військова частина Т0170 ЄДРПОУ: 26641937ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картриджі та мембранний елемент- ID: UA-2026-09-01-011017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257820
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стабілізатори напруги- ID: UA-2026-09-01-011004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257819
Військова частина А0515 ЄДРПОУ: 22990919ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вікна та двері металопластикові- ID: UA-2026-09-01-010973-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257818
Військова частина А0704 ЄДРПОУ: 24978957ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал...×-
Реконструкція насосної НС 2-1 Київської філії КП "ХТМ" пров. Щедрінський квартал, буд. 6 в м. Харкові (Код ДК: 021:2015-45454000-4-Реконструкція )
- ID: UA-2026-09-01-011009-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257817
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичн...×-
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
- ID: UA-2026-09-01-011010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257816
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH055 (90NB1831-M001Z0)- ID: UA-2026-09-01-011001-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257808
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001585ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована відповідно коду ДК 021:2015:14410000-8 Кам’яна сіль.- ID: UA-2026-09-01-010998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257805
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "КОЗАЧОК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42468330ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття- ID: UA-2026-09-01-011005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257804
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кваліфіковані електронні довірчі послуги- ID: UA-2026-09-01-011002-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257802
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38423901ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-01-010997-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257800
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), а саме: Дизельне паливо та Бензин А-95 з...×-
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), а саме: Дизельне паливо та Бензин А-95 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта та дистиляти»
- ID: UA-2026-09-01-010995-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257799
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали, код за ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні жур...×-
Реєстраційні журнали, код за ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-09-01-010992-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257798
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992156ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-010990-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257797
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-010982-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257796
Військова частина А4570 ЄДРПОУ: 26631703ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -