-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена Хек- ID: UA-2026-09-04-006675-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295419
Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018184ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Левка Сим...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул. Левка Симиренка в с. Бишів Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-006671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295418
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації та проведення заходів «День першокурсника ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА 20...×-
Послуга з організації та проведення заходів «День першокурсника ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА 2026»
- ID: UA-2026-09-04-006669-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295416
ДК 021:2015: 92320000-0 Послуги з утримання закладів мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 80510000-2 – Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Участь у семінар...×-
ДК 021:2015 – 80510000-2 – Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ", 04.09.2026, 10:30, Київ, онлайн формат – 80510000-2)
- ID: UA-2026-09-04-006662-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295415
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний, коректор, зошит А4- ID: UA-2026-09-04-006656-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295412
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги щодо програмного збезпечення- ID: UA-2026-09-04-006666-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295410
Відокремлений структурний підрозділ "Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34581427ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насосна частина код ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-04-006663-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295409
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Кіровоградській області" ЄДРПОУ: 08733937ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил 0,45мм 2*1,2м RALL6005 мат. Труба профільна 40*40*6000 Труба профільна 40*20*60...×-
Профнастил 0,45мм 2*1,2м RALL6005 мат. Труба профільна 40*40*6000 Труба профільна 40*20*6000
- ID: UA-2026-09-04-006658-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295408
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-006664-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295407
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладна...×-
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, Послуги з поточного ремонту апарату ультразвукового діагностичного
- ID: UA-2026-09-04-006657-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295406
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист оцинкований- ID: UA-2026-09-04-006659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295405
Комунальна установа Тернопільський міський Палац культури "Березіль" імені Леся Курбаса ЄДРПОУ: 14033003ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кваліфікованого сертифікату відкритого ключа "Варта"- ID: UA-2026-09-04-006655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295404
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних (Надання права використання КП "Програмний комплекс "Вар...×-
Послуги з обробки даних (Надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису. Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 1 рік))
- ID: UA-2026-09-04-006651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295403
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 33172021ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів- ID: UA-2026-09-04-006652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295402
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо, природний газ- ID: UA-2026-09-04-006604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295401
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації ЄДРПОУ: 34401140ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:27)
-