-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, Послуги з поточного ремонту апарату ультразвукового діагностичного
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006657-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
370 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
45
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3998b9f6d8d34dca95dd9c06ad4409d7
Внутрішній номер закупівлі:
30295406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006657-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Олена Геннадіївна 380562339500 tender.dnepr.po@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:47 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:47 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:47 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 300.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, Послуги з поточного ремонту апарату ультразвукового діагностичного