-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-04-013382-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302041
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-013381-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302039
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 9...×-
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418
- ID: UA-2026-09-04-013379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302038
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини покрівлі даху Норинського сільського будинку культури за адресою:...×-
Поточний ремонт частини покрівлі даху Норинського сільського будинку культури за адресою: вул. Центральна, 2 с. Норинськ Коростенського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-04-013380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302037
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44547471ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові- ID: UA-2026-09-04-013378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302035
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-013372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302034
Комунальна установа"Центр господарського обслуговування закладів освіти" Колочавської сільської ради ЄДРПОУ: 46007803ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«ДК 021:2015:15320000-7 – Фруктові та овочеві соки»- ID: UA-2026-09-04-013374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302033
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-013370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302032
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік яблучний (3л), сік-смузі мультифруктовий з м'якоттю (3л), сік-смузі яблучно-груше...×-
Сік яблучний (3л), сік-смузі мультифруктовий з м'якоттю (3л), сік-смузі яблучно-грушевий з м'якоттю (3л)
- ID: UA-2026-09-04-013375-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302031
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист лавровий 0,018гр, Перець мелений 0,020гр, Майонез " Королівський смак" 67%...×-
Лист лавровий 0,018гр, Перець мелений 0,020гр, Майонез " Королівський смак" 67% 160гр, Приправа Мівіна зі смаком курки, 80гр, Сіль харчова
- ID: UA-2026-09-04-013371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302030
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне паливо- ID: UA-2026-09-04-013368-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302027
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАСЕЙНОВА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОHИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02775165ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Голки епідуральні, канюлі для аспірації- ID: UA-2026-09-04-013369-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302025
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 20 днів (до 25.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення, у кількості 6 найменувань (35 одиниць/штук)- ID: UA-2026-09-04-013365-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302024
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-09-04-012379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302023
Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 36947982ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і метал...×-
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
- ID: UA-2026-09-04-013364-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302022
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-