-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Голки епідуральні, канюлі для аспірації
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013369-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 25.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 25.09.26 09:00)
635 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
20
дн
11
год
34
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8dd1d9529e4049b8b43623f5726a2fda
Внутрішній номер закупівлі:
30302025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013369-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
635 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:09 - 22.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:09 - 25.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:09 - 22.09.2026 00:00
Аукціон:
з 28.09.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴635 000.00 Голки епідуральні, канюлі для аспірації (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали; НК 024:2023/НК 031:2024 - 58293 Голка епідуральна без різьблення / A01030102 ГОЛКИ І НАБОРИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕПІДУРАЛЬНОЇ АНЕСТЕЗІЇ; 60539 Адаптер до флакона/пляшки негерметичний / A0704 СИСТЕМИ ДЛЯ РОЗВЕДЕННЯ І ВВЕДЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ)