-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (картка)- ID: UA-2026-09-01-010701-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257521
ДП "Зал офіційних делегацій" ЄДРПОУ: 26191463ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 16:49)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття, Код ДК 021:2015:19640000-4- Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-01-010707-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257519
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА БЕЗПЕКА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44309956ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піноутворювач загального призначення- ID: UA-2026-09-01-010700-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257516
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали, бланки, табелі- ID: UA-2026-09-01-010706-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257515
КУ "Анрушівська школа мистецтв" ЄДРПОУ: 20413419ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 Бланки- ID: UA-2026-09-01-010696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257514
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПІДГАЄЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02547530ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус, рейка, дошка- ID: UA-2026-09-01-010704-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257512
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44011650ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобільний бензин, А-95- ID: UA-2026-09-01-010698-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257511
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт кабінету фізики в Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 за адресою:...×-
Капітальний ремонт кабінету фізики в Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 за адресою: вул. С. Бандери, 5, м.Новий Розділ, Стрийський р-н, Львівська область,
- ID: UA-2026-09-01-010705-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257510
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий свіжий- ID: UA-2026-09-01-010686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257509
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-010694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257508
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
«Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Опорний заклад Городоцький ліцей...×-
«Капітальний ремонт системи блискавкозахисту на об’єкті: Опорний заклад Городоцький ліцей №2 Городоцької міської ради Хмельницької області, що знаходиться за адресою: вул. Бухти А., будинок 9, м. Городок, Хмельницький район, Хмельницька область"
- ID: UA-2026-09-01-010692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257507
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва- ID: UA-2026-09-01-010703-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257505
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме організація та проведення V м...×-
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме організація та проведення V міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук OPEN»
- ID: UA-2026-09-01-010691-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257504
Державне агентство України з питань кіно ЄДРПОУ: 37508051ДК 021:2015: 79953000-9 Послуги з організації фестивалівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування утримання адмінбудинків і прилеглої території- ID: UA-2026-09-01-010684-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257503
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44293192ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посвідчення батьків багатодітної сім'ї- ID: UA-2026-09-01-010685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257502
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03195547ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -