-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Піноутворювач загального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010700-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
13 463 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
04
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
561ef5111eff47ef9012c3890f5736cf
Внутрішній номер закупівлі:
30257516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010700-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Снурніков +380974838195 o.snurnikov@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 463 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:03 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:03 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:03 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 463 333.33 Піноутворювач загального призначення