-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме організація та проведення V міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук OPEN»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010691-a
Завершена
1 435 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
81bfcfd8177147dcab394620b032d287
Внутрішній номер закупівлі:
30257504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010691-a
Замовник:
Державне агентство України з питань кіно
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508051
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Кіото, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакуленко Олена Григорівна +380443300177 elenadstk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79953000-9 Послуги з організації фестивалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування щодо розповсюдження та популяризації національних фільмів, а саме організація та проведення V Міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук Ореn».
Відповідно до пункту 37 розділу Х «прикінцеві та перехідні положення «Закону про публічні закупівлі» та абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 і від 21 березня 2023 року № 253 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» для здійснення закупівлі може здійснюватися процедура без застосування відкритих торгів або електронного каталогу для закупівлі товару у разі коли необхідність захисту прав інтелектуальної власності – Громадську організацію «Миколайчук оупен». Підстава – рішення Ради з державної підтримки кінематографії від 25.03.2026 №48 (Протокол № 3), копія заявки на знак для товарів і послуг № m202521812 від 18.11.2025 року, копія Статуту Громадської організації «Миколайчук оупен», копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розрахункові кошториси та інші документи в повній мірі відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
1 435 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме організація та проведення V міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук OPEN»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Громадська організація "Миколайчук оупен"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46004095
-
Контактна особа:
Д'яченко Тетяна Михайлівна +380508894484
-
Адреса:
58003, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Кобилиці Лук'яна,84, кв.6
Ціна пропозиції
1 435 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6370e2c845bb4d3a98a0c846dd0f7111
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010691-a-a1
Постачальник:
Громадська організація "Миколайчук оупен"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46004095
-
Адреса:
58003, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Кобилиці Лук'яна,84, кв.6
Номер договору:
9
Сума договору:
1 435 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме організація та проведення V міжнародного фестивалю глядацького кіно «Миколайчук OPEN»: 1 435 600.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний