-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба коричнева 2,8кг (код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-09-04-013223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301886
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15320000-7 Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-013222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301885
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301883
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста Код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301878
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної сер...×-
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Герберт Пухта, Пітер Льюіс-Джонс, Гюнтер Гернгрос, Скрипник І. В.)
- ID: UA-2026-09-04-013211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301876
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-013212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301874
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301873
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва ЄДРПОУ: 22933034ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Ог...×-
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Корінь імбиру свіжий; Лимони свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Груші свіжі; Слива свіжа
- ID: UA-2026-09-04-013209-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301871
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ АРТЕМА МАЗУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 22772329ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асор...×-
ДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асортименті – 15842100-3)
- ID: UA-2026-09-04-013205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301869
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44140000-3 — Продукція, пов'язана...×-
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44140000-3 — Продукція, пов'язана з конструкційними матеріалами (Гофротруба D25)
- ID: UA-2026-09-04-013204-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301868
Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" ЄДРПОУ: 00497087ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів....×-
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів. Повірка вагг класів точності. Атестація випробувального та іншого обладнання.
- ID: UA-2026-09-04-013210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301867
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка затирочна 80, сітка затирочна 100- ID: UA-2026-09-04-013202-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301865
Відділ освіти Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44147212ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% с/т 350 г, йогурт в асортименті 125 г, ст- ID: UA-2026-09-04-013201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301864
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-013197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301862
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької о...×-
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
- ID: UA-2026-09-04-013199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301861
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-