-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий панельний тип 22 1000х500 мм, радіатор сталевий панельний тип 22 1200х60...×-
Радіатор сталевий панельний тип 22 1000х500 мм, радіатор сталевий панельний тип 22 1200х600 мм
- ID: UA-2026-09-01-000391-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247313
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина з’єднувальна, коробки розподільні, коробки монтажні, клеми швидкого монтажу, клеми гв...×-
Шина з’єднувальна, коробки розподільні, коробки монтажні, клеми швидкого монтажу, клеми гвинтові прохідні, крос-модуль на Din-рейку в асортименті
- ID: UA-2026-09-01-000384-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247312
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-01-000383-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247310
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-000385-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247309
Архівний відділ Первомайської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 34993670ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина до замка- ID: UA-2026-09-01-000381-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247306
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43946909ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль технічна за ДК 021:2015 код 14410000-8 — Кам’яна сіль- ID: UA-2026-09-01-000380-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247305
Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 3» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 25180090ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно за кодом ЄЗС ДК 021:2015 44920000-5 вапняк, гіпс, крейда- ID: UA-2026-09-01-000378-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247304
Недригайлівська селищна рада ЄДРПОУ: 04390110ДК 021:2015: 44921200-4 ВапноЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-09-01-000373-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247303
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень газоподібний технічний- ID: UA-2026-09-01-000371-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247301
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри на екскаватор- ID: UA-2026-09-01-000374-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247300
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36577564ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-01-000377-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247299
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Контроль за вмістом викидів забруднюючих речовин в атмосферу- ID: UA-2026-09-01-000326-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247297
Приватне акціонерне товариство "Запоріжтрансформатор" ЄДРПОУ: 00213428ДК 021:2015: 90714500-0 Послуги з контролю за якістю довкілляПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник 54 W (код за ЄЗС ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)- ID: UA-2026-09-01-000369-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247296
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнь...×-
50110000-9Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-01-000375-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247295
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням інженерно-геодезичних робіт з...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації з проведенням інженерно-геодезичних робіт з проходженням експертизи по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі під «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: просп. Шевченка, 20-Г, м. Подільськ, Подільського р-ну Одеської області»
- ID: UA-2026-09-01-000376-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247294
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944456ДК 021:2015: 71322000-1 Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництваАктивна -