• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кисень газоподібний технічний

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

347 946.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
05
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cb3fe57856e64dc79c21703c36baeec3
Внутрішній номер закупівлі: 30247301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000371-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 347 946.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 08:57 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 08:57 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 08:57 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴347 946.67 Кисень газоподібний технічний