• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Шина з’єднувальна, коробки розподільні, коробки монтажні, клеми швидкого монтажу, клеми гвинтові прохідні, крос-модуль на Din-рейку в асортименті

Завершена

43 613.06 UAH без ПДВ
Номер: fb385f95158d4f0382190ecdcabfdc90
Внутрішній номер закупівлі: 30247312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-000384-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Смагула Роман Михайлович 380503730654 Roman.SmahulaST@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 11.06.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Шина з’єднувальна, коробки розподільні, коробки монтажні, клеми швидкого монтажу, клеми гвинтові прохідні, крос-модуль на Din-рейку в асортименті», ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-11-003520-a (далі – Закупівля). 19.06.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 43 613.06 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гребінка 3 фазна 63А (5)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 3 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шина нульова для кріплення на DIN-рейку 10 отв. Україна (25/500)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 30 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Дінрейка 1 метр 0,6мм (200)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Підрозетник гіпс збірний з гвинтом синій Ǿ68х45 П (кратно100шт)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 100 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розподільча РК9 пуста кругла сіра IP55 D80х45 (60)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 70 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розподільча РК4 пуста сіра IP65 100х100х70мм (48)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 50 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розподільча РК3 пуста сіра IP55 90х90х40 (90)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 60 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розподільча пуста біла IP55 120х80х50мм (40)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 15 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка розподільча РК5 пуста сіра IP65 150х150х70мм (24)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 50 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клема універсальна SVT-213 (3 дроти) (100/5000)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клема універсальна SVT-214 (4 дроти) (100/2500)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клемна колодка 4мм 3А Extra РА самозагасаючі (1уп/10шт) (100)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клемна колодка 6мм 5А Extra РА самозагасаючі (1уп/10шт) (120)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клемна колодка 10мм 10А Extra РА самозагасаючі (1уп/10шт) (100)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Клемна колодка 16мм 30А Extra РА самозагасаючі (1уп/10шт) (50)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 200 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Розподільчий блок на DIN-рейку РБД-125А (10/100)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 20 штука
Період постачання до 26.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луців Діана Сергіївна
Ціна пропозиції 43 613.06 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8e69ace8623141079f26fc3db9fcb30f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-000384-a-a1
Постачальник: ФОП Луців Діана Сергіївна
Номер договору: 13/4014-МТР/26
Сума договору: 43 613.06 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 13-4014-МТР-26.pdf
zip
Договір з ФОП Луців Діана Сергіївна Шина з’єднувальна, короб...