-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39812500-2 Герметики- ID: UA-2026-08-31-005942-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239238
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Unipak 75 г-паста в тюбике; пакля, льон сантехнічний 100г UNIPAK- ID: UA-2026-08-31-005947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239237
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний 63 мм сірий- ID: UA-2026-08-31-005941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239236
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прання, миття та чищення- ID: UA-2026-08-31-005940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239235
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення сої- ID: UA-2026-08-31-005939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239234
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2026-08-31-005952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239233
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби ( ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби- (15851100-9 Макаронні вироби с...×-
Макаронні вироби ( ДК 021:2015-15850000-1 Макаронні вироби- (15851100-9 Макаронні вироби сирі))
- ID: UA-2026-08-31-005931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239228
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з проведення аналізу цін по об'єкту: "Капітальний ремонт та мод...×-
виконання робіт з проведення аналізу цін по об'єкту: "Капітальний ремонт та модернізація харчоблоку Камчицького ліцею Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області" за адресою: 68251, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Камчик, вулиця Троїцька, будинок 154",
- ID: UA-2026-08-31-005936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239224
Камчицький ліцей Саратської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814347ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-005938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239222
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-005928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239221
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня" ЄДРПОУ: 01997461ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наземна станція керування Wowkulaka в кейсі- ID: UA-2026-08-31-005929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239220
Військова частина А2171 ЄДРПОУ: 08309566ДК 021:2015: 35710000-4 Системи керування, контролю, зв’язку та комп’ютерні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання продукції, призначеної для відзначення, нагородження- ID: UA-2026-08-31-005927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239219
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІНГУЛЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052548ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба латунна- ID: UA-2026-08-31-005917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239215
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 14193190ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-005848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239214
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "30230000-0" Комп"ютерне обладнання (Мишки,флешки)- ID: UA-2026-08-31-005916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239213
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОДИМСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОДИМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38522082ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -