-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошик квітів, квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва...×-
Кошик квітів, квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-005814-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239112
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда нерухомого майна- ID: UA-2026-08-31-005813-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239111
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004137ДК 021:2015: 70130000-1 Послуги зі надання в оренду власної нерухомостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки (заправка та відновлення катриджів)
- ID: UA-2026-08-31-005816-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239108
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02013165ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2026-08-31-005820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239107
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Благоустрій населених пунктів: влаштування Але...×-
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Благоустрій населених пунктів: влаштування Алеї слави на території кладовища, вул. Нова м. Бурштин"
- ID: UA-2026-08-31-005812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239106
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива, мастило- ID: UA-2026-08-31-005810-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239105
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний А4)- ID: UA-2026-08-31-005802-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239104
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-005808-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239102
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова...×-
Капітальний ремонт тротуару по вулиці Покровська на ділянці від буд.№18 до вулиці Килимова в місті Решетилівка Полтавського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-31-005799-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239100
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 04382895ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтажні послуги- ID: UA-2026-08-31-005804-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239099
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно дверне- ID: UA-2026-08-31-005803-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239098
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник 1180905- ID: UA-2026-08-31-005801-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239097
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пезель- ID: UA-2026-08-31-005800-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239096
Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські бескиди ЄДРПОУ: 35988441ДК 021:2015: 39224210-3 Пензлі для фарбуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44531300-4 Саморізи- ID: UA-2026-08-31-005797-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239095
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44531300-4 СаморізиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги підведення лінії електропередач від мережі 0.4 квт до щита розподілу- ID: UA-2026-08-31-005795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239091
Відділ освіти Попільнянської селищної ради ЄДРПОУ: 41420869ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -