-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи каркасу, стін та покрівлі альтанки- ID: UA-2026-09-01-008982-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255804
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Сосницької селищної ради ЄДРПОУ: 41822072ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет для сміття 35л./30шт. за кодом ДК 021-2015 - 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакет...×-
Пакет для сміття 35л./30шт. за кодом ДК 021-2015 - 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2026-09-01-008981-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255803
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-01-008958-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255795
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31682000-0 Електричне приладдя- ID: UA-2026-09-01-008980-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255791
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500472ДК 021:2015: 31682000-0 Електричне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кам'яна сіль (Сіль йодована)- ID: UA-2026-09-01-008968-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255789
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23563740ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44520000-1 Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-01-008957-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255787
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007661 0...×-
Про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» №ТУ 007661 050826 1 10 3 (ДК ЕЗС 021:2015 45310000-3)
- ID: UA-2026-09-01-008976-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255786
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маргарин- ID: UA-2026-09-01-008960-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255785
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВИСОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44047413ДК 021:2015: 15430000-1 Харчові жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-01-008954-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255783
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬКИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 32316735ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари (Нитка для герметичних з’єднань)- ID: UA-2026-09-01-008973-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255779
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015:...×-
Послуга з технічного обслуговування гусеничного екскаватора CASE CX220C LC HD ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-01-008941-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255777
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень якості питної води з розвідної мережі корпусі...×-
Послуги з проведення лабораторних досліджень якості питної води з розвідної мережі корпусів ВСП "Класичний фаховий коледж Сумського державного університету"
- ID: UA-2026-09-01-008961-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255775
Сумський державний університет ЄДРПОУ: 05408289ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар- ID: UA-2026-09-01-008956-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255774
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Комплект запобіжників"- ID: UA-2026-09-01-008948-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255773
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів- ID: UA-2026-09-01-008949-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255771
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-