-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари (Нитка для герметичних з’єднань)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008973-a
Завершена
81 518.40
UAH з ПДВ
Номер:
4697e995683d4468b135adcc5abedcb3
Внутрішній номер закупівлі:
30255779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008973-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єсєва Тетяна Валеріївна 380444612124 YESIEVA-TV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, UA-2026-06-02-012398-a
Очікувана вартість:
81 518.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нитка для герметичних з’єднань
Кількість
204 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ромстал Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32346937
-
Адреса:
Україна, Київська область, Кінцеві бенефіціари: Періні Єнріко РУМУНІЯ, МУНІЦИПІЙ БУХАРЕСТ, СЕКТОР 1, ШОСЕ СТРЕУЛЕШТЬ, БУД. 27 Країна громадянства: Італія Тип впливу: Непрямий вирішальний вплив Відмітка про можливу недостовірність: відсутня Засновник у: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМСТАЛ БІЛДІНГ ДЕВЕЛОПМЕНТ" / #35094087 Внесок: 100 000.00 грн, 100.000%
Ціна пропозиції
81 518.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b43aa60068944c80979e330245f17818
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008973-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Ромстал Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32346937
-
Адреса:
Україна, Київська область, Кінцеві бенефіціари: Періні Єнріко РУМУНІЯ, МУНІЦИПІЙ БУХАРЕСТ, СЕКТОР 1, ШОСЕ СТРЕУЛЕШТЬ, БУД. 27 Країна громадянства: Італія Тип впливу: Непрямий вирішальний вплив Відмітка про можливу недостовірність: відсутня Засновник у: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМСТАЛ БІЛДІНГ ДЕВЕЛОПМЕНТ" / #35094087 Внесок: 100 000.00 грн, 100.000%
Номер договору:
4600015625
Сума договору:
81 518.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
67 932.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний