-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу- ID: UA-2026-09-01-010132-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256926
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22850000-3 швидкозшивачі та супутне приладдя ( папка картонна "справа")- ID: UA-2026-09-01-010126-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256925
ПОЛТАВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ КРИЧЕВСЬКОГО ЄДРПОУ: 02223827ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-010123-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256924
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної...×-
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної освіти (екоклас) з метою пропаганди природоохоронних знань, створення експозицій, збереження та відтворення природних екологічних систем
- ID: UA-2026-09-01-010125-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256923
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-01-010117-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256921
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи (Лампа FILAMENT HOPPEN FL-A60 16W E27 2800K-A)- ID: UA-2026-09-01-010108-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256920
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова ЄДРПОУ: 22335936ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів- ID: UA-2026-09-01-010118-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256918
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція- ID: UA-2026-09-01-010115-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256917
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України ЄДРПОУ: 05417503ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля.- ID: UA-2026-09-01-010121-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256916
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26227576ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010119-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256915
Відділ освіти Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 41761455ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-01-010113-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256914
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-01-010083-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256913
Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38461727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект водозахисного спецодягу- ID: UA-2026-09-01-010110-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256912
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-01-010106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256911
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка нейлонова, ганчірка мікрофібра, набір губок (5шт), насадка для швабри, відро віджим...×-
Щітка нейлонова, ганчірка мікрофібра, набір губок (5шт), насадка для швабри, відро віджим 12літр.Горизонт, відро оцинковане 10літр., тарілки одноразові
- ID: UA-2026-09-01-010107-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256910
Понінківська селищна рада ЄДРПОУ: 04404935ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -