-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару: Сіль кам'яна- ID: UA-2026-09-01-001662-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248547
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44059357ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Планшет- ID: UA-2026-09-01-001606-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248546
Військова частина А4152 ЄДРПОУ: 08404866ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:27)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Галицької м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (дод...×-
Поточний ремонт вулиці Галицької м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-09-01-001652-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248539
Бучацька міська рада ЄДРПОУ: 04058479ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий; сік томатний- ID: UA-2026-09-01-001638-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248536
БОБРИНЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 06688167ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини 175/70 R13- ID: UA-2026-09-01-001648-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248535
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-01-001646-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248533
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41064034ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники панелі стельові LED- ID: UA-2026-09-01-001643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248532
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-001650-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248531
Комунальне некомерційне підприємство "Жовківська лікарня" Жовківської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 01996409ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний комплекс (зі встановленням)- ID: UA-2026-09-01-001637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248530
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж з кріпленням- ID: UA-2026-09-01-001634-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248528
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектнно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт по...×-
Розроблення проектнно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт покрівлі адмінприміщення по площі Миру, 8, м.Городище Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-01-001641-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248526
ВК ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОРОДИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407661ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки , рушнички для рук і серветки (туалетний папір...×-
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки , рушнички для рук і серветки (туалетний папір)- придбання санітарно-гігієнічних засобів
- ID: UA-2026-09-01-001649-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248524
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки...×-
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації щодо земельної ділянки комунальної власності
- ID: UA-2026-09-01-001645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248522
ВКВЗВМЖКГБ ЄДРПОУ: 44145868ДК 021:2015: 71355000-1 Геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплообмінник ЯМЗ 7511, заміна 238Б/БЕ2/ДЕ2, 7511.10136, Китай- ID: UA-2026-09-01-001639-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248521
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер, вакууматор- ID: UA-2026-09-01-001629-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248520
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -