• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спортивний комплекс (зі встановленням)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

136 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
15
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b67c71cb77b74209b4aa8d758b48ca46
Внутрішній номер закупівлі: 30248530
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-001637-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 136 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 10:23 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 10:23 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 10:23 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 15:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴136 666.67 Спортивний комплекс (зі встановленням)