-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шафи морозильні (Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-300)- ID: UA-2026-09-01-002281-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249277
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-01-002408-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249271
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2026-09-01-002410-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249270
Топорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04417398ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покрівлі харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня"...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
- ID: UA-2026-09-01-002409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249269
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України з габардину 90*135 см- ID: UA-2026-09-01-002403-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249268
Кегичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396963ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хір...×-
код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання ( поточний ремонт стоматологічної установки "Diplomat" інв №10470512)
- ID: UA-2026-09-01-002396-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249267
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02005645ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійка шафи серверної, комплект стінок, дверей і кріплень до шафи серверної- ID: UA-2026-09-01-002407-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249266
Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України ЄДРПОУ: 05417331ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кабель мережевий- ID: UA-2026-09-01-002400-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249260
НПП СИНЕВИР ЄДРПОУ: 05384614ДК 021:2015: 31310000-2 Мережеві кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (рис)- ID: UA-2026-09-01-002391-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249258
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БУРШТИНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАФТИ І ГАЗУ" ЄДРПОУ: 33859679ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-762_44110000-4 Конструкційні матеріали (Лотки інженерних мереж в асортименті)- ID: UA-2026-09-01-002386-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249257
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 34430000-0 Велосипеди (покришки для велосипеда 28 дюймів)- ID: UA-2026-09-01-002388-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249256
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 34430000-0 ВелосипедиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-09-01-002390-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249255
Вище професійне училище №19 м. Дрогобича ЄДРПОУ: 02545494ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS VivoBook 15M1502NAQ- ID: UA-2026-09-01-002394-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249254
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-002389-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249252
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40165746ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків та споруд (погрузка та переве...×-
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків та споруд (погрузка та перевезення сміття)
- ID: UA-2026-09-01-002371-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249251
Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -