• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту покрівлі харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради

Завершена

749 991.00 UAH без ПДВ
Номер: 578ee8d942f24bfba5519908db299e93
Внутрішній номер закупівлі: 30249269
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002409-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ткаченко Ольга 380667973228 gcrl.ekonom@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 749 991.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту покрівлі харчоблоку КНП "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 41400, Україна, Сумська область, Глухів, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Глухіврембуд"
Ціна пропозиції 749 991.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:00
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b81376c89b59434aba0ca718733db084
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-002409-a-a1
Постачальник: ПП "Глухіврембуд"
Номер договору: 82
Сума договору: 749 991.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
rtf
Локальний кошторис.rtf
rtf
Пiдсумкова вiдомiсть ресурсiв.rtf
rtf
ЗВЕДЕНИЙ КОШТОРИСНИЙ РОЗРАХУНОК.rtf
rtf
ДОГОВІРНА ЦІНА.rtf