-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-007185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240463
Комунальний заклад комбінованого типу "Вишгородський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" Вишгородської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 19406087ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з впорядкування документів підприємства, відповідний код 92512000-3.- ID: UA-2026-08-31-007175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240461
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03351898ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 "Продукція для чищення" (мило господарське, миючий засіб,...- ID: UA-2026-08-31-007178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240460
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-007176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240459
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по обслуговуванню дизель-генератора резервного живлення- ID: UA-2026-08-31-007186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240458
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-007151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240453
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги пов'яз...×-
ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги пов'язані з системами та підтримкою інтернет-сайту Університетської клініки (https://nmuclinic.org.ua/))
- ID: UA-2026-08-31-007156-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240450
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ЄДРПОУ: 02010787ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація поштових відправлень- ID: UA-2026-08-31-007164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240449
ВОЛИНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ЄДРПОУ: 05384376ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із ремонту принтера за кодом СPV ДК 021:2015-50320000-4 Послуги з ремонту і техніч...×-
Послуга із ремонту принтера за кодом СPV ДК 021:2015-50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
- ID: UA-2026-08-31-007165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240448
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ремонту авто Skoda- ID: UA-2026-08-31-007161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240446
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, Банани свіжі, ґатунок другий,...×-
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм, Ківі, сорт вищий, плід вагою не менше 90 г, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133
- ID: UA-2026-08-31-007154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240445
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрої ПТР 10/63-5-У1 (з боковим приводом)- ID: UA-2026-08-31-007141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240443
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавички- ID: UA-2026-08-31-007144-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240439
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресуван...×-
42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями
- ID: UA-2026-08-31-007146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240437
ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки (заправка та відновлення катриджів)
- ID: UA-2026-08-31-007152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240436
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02013165ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -