-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичні вимикачі, запобіжники, заземлювачі, блоки розподільчі- ID: UA-2026-09-04-012505-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301170
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи в асортименті – Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012506-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301168
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 37880290ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря- ID: UA-2026-09-04-012507-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301166
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень- ID: UA-2026-09-04-012501-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301164
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Світильник консольний «Євросвітло Skyflow-E2 50Вт 6400К ІР65»- ID: UA-2026-09-04-012370-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301163
Військова частина А2192 ЄДРПОУ: 24981089ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП (принтер+сканер) Epson L3230- ID: UA-2026-09-04-012487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301162
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорт...×-
Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805; Диня свіжа, першого товарного сорту, діаметр плоду не менше 12 см, кулясті і овальні плоди
- ID: UA-2026-09-04-012178-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301161
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-012498-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301160
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-012483-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301159
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012493-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301157
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоба заднього супорта Атаман- ID: UA-2026-09-04-012495-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301153
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столик розкладний на колесах- ID: UA-2026-09-04-012489-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301151
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарських цілей (мастики, шпаклівки та інше)- ID: UA-2026-09-04-012484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301150
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради Косівського району Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 20552807ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Пакети для сміття" (Код ДК 021:2015 : 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети...×-
"Пакети для сміття" (Код ДК 021:2015 : 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття)
- ID: UA-2026-09-04-012492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301149
Ліцей "Сихівський" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22335988ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо).- ID: UA-2026-09-04-012479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301148
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-