-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-013522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272240
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анкер 6*80- ID: UA-2026-09-02-013514-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272238
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги монтажу мережі "Інтернет"- ID: UA-2026-09-02-013515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272237
Інститут народознавства НАН України ЄДРПОУ: 03534469ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів- ID: UA-2026-09-02-013513-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272236
КП "Яблунівське" Канівської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 43324816ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різ...×-
Конверти за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-02-013511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272234
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску: єврокуб- ID: UA-2026-09-02-013510-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272233
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний (код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-02-013508-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272232
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052904ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна- ID: UA-2026-09-02-013507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272231
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/трен...×-
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
- ID: UA-2026-09-02-013506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272230
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-013509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272229
Славутська гімназія № 7 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26494850ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комуна...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
- ID: UA-2026-09-02-013505-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272228
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для FPV-дронів- ID: UA-2026-09-02-013504-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272227
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катетер урологічний, сечоприймач- ID: UA-2026-09-02-013502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272226
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧУПАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41861296ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плити ,листи,фольга,плівка- ID: UA-2026-09-02-013500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272225
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт FORD TRUCKS 1845T, шасі NM0KCXTP6RA98988) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-013497-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272224
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-