-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор для ДБЖ (Чернівецький ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-04-011444-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300121
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (дріжджі хлібопекарські)», код відповідно до Єдиного закупівельного с...×-
«Продукти харчування (дріжджі хлібопекарські)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні»
- ID: UA-2026-09-04-011446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300120
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування газопроводі...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування газопроводів та газового обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-011441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300117
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Миколаїв ЄДРПОУ: 08029523ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна батарея DJI INTELLIGENT Flight для Mavic 3 (CP.MA.00000423.01)- ID: UA-2026-09-04-011065-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300113
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:31)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа горохова- ID: UA-2026-09-04-011418-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300111
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2026-09-04-011432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300109
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 24 дні (до 29.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве сховище nas synology ds 925+, або аналог- ID: UA-2026-09-04-011442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300104
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-04-011426-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300096
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг повязаних з організацією поминального обіду за загиблими (померлими) військ...×-
Надання послуг повязаних з організацією поминального обіду за загиблими (померлими) військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань (Кукоба)
- ID: UA-2026-09-04-011417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300094
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41074681ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вуличного освітлення ТП-336 с.Будки Балаклеївської сільської ради Черкаськ...×-
Поточний ремонт вуличного освітлення ТП-336 с.Будки Балаклеївської сільської ради Черкаського району Черкаської області. код ДК 021:2015 45310000-3
- ID: UA-2026-09-04-011422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300093
Балаклеївська сільська рада ЄДРПОУ: 26489731ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, на...×-
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)
- ID: UA-2026-09-04-011406-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300091
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 23248085ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конденсатори- ID: UA-2026-09-04-011405-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300090
ДК 021:2015: 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратуриПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 110 (зовн.); Труба ПВХ 110х3...×-
Муфта ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 110 (зовн.); Труба ПВХ 110х3.2х2000 (зовн.); Труба ПВХ 110х3,2х1000 (зовн.); Труба ПВХ 160х4.0x2000 (зовн.); Труба ПВХ 160х4.0x1000 (зовн.); Труба ПВХ 110х3,2х 500 (зовн.); Труба 50 х 1000
- ID: UA-2026-09-04-011409-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300086
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Пересипський" ЄДРПОУ: 32190044ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт заправка картриджа ML-1610 Поточний ремонт заміна дозуючого леза картридж...×-
Поточний ремонт заправка картриджа ML-1610 Поточний ремонт заміна дозуючого леза картриджа ML-1610 Поточний ремонт заправка картриджа Поточний ремонт картриджа заміна фотоциліндра
- ID: UA-2026-09-04-011416-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300085
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44045138ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг-лійка, американка, різьба, коліно, труба- ID: UA-2026-09-04-011412-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300084
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -