-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка універсальна 0.75 кг KARTEX- ID: UA-2026-09-04-012398-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301058
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металеві- ID: UA-2026-09-04-012388-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301056
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каден...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каденюка,30) (тридцять)
- ID: UA-2026-09-04-012385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301052
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл гідравлічний підкатний 500кг TORIN TP05001- ID: UA-2026-09-04-012383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301051
КП АВТОТРАНССЕРВІС ЄДРПОУ: 32018333ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Будівництво блочно-мод...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Будівництво блочно-модульної котельні БМК-1000 потужністю 1000 кВт для роботи на твердому паливі за адресою: вул. В. Стуса, 31, м. Краматорськ, Донецька область») (далі – Об’єкт). (стадія проєктування – робочий проект) (CPV за ДК 021:2015 : 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
- ID: UA-2026-09-04-012387-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301049
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Краматорська" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 37944301ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Хижня, Жашк...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Хижня, Жашківської МТГ
- ID: UA-2026-09-04-012378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301048
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, код ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники дл...×-
Туалетний папір, код ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-04-012380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301046
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модуль приймач з екраном SKYZONE SteadyView Х 7.5ГГц для БпЛА, Направлена антена Yagi на 1...×-
Модуль приймач з екраном SKYZONE SteadyView Х 7.5ГГц для БпЛА, Направлена антена Yagi на 1.9 ГГц з підсиленням 13.4dBi, 9 секцій SMA для БпЛА, Направлена антена Yagi Y9X на 2.1 ГГц з підсиленням 13.4dBi, 9 секцій SMA для БпЛА, Відеопередавач RushFPV 3.3 ГГц 16 CH для БпЛА, Відео окуляри Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD (SKY04OBLK) для БпЛА, RushFPV 3.3G 4W VTX - відео передавач для дрона з потужністю 4Вт для БпЛА
- ID: UA-2026-09-04-012360-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301045
ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTE...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)
- ID: UA-2026-09-04-012374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301044
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл-парта з елементами фіксації тулуба "Зефір-1"- ID: UA-2026-09-04-012377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301043
Комунальна установа "Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради" ЄДРПОУ: 35541191ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасний порошок- ID: UA-2026-09-04-012372-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301042
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщен...×-
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)
- ID: UA-2026-09-04-012375-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301041
КП "Колківська районна лікарня" ЄДРПОУ: 01983192ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об'єму газу «Універсал-02»- ID: UA-2026-09-04-012371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301038
ДОЛИНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23800387ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-115, фарба водоемульсійна- ID: UA-2026-09-04-012364-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301036
ГІМНАЗІЯ №15 СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21378843ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Ноутбуки НУШ, Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13...×-
Ноутбуки НУШ, Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro
- ID: UA-2026-09-04-012358-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301035
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-